FLORA HOLLAND TRADE FAIR 2017

Flora Holland, nizozemská květinová burza, každoročně organizuje výstavu Trade Fair, kde pěstitelé prezentují své produkty a novinky. Letos se uskuteční od 8. do 10 listopadu 2017 v holandském městě Aalsmeer. Trade Fair je pravé místo, kde můžete načerpat nové nápady. Místo, kde inspirace zaplňuje každý kout výstavy. Místo, kde poznáte těch pravých lidí, který mohou podpořit vaše podnikání.

Royal Flora Holland House vytváří centrální bod výstavy a letošní téma je „Welcome to the Green Age!“ Celé tři dny se budou právě zde konat inspirativní workshopy a prezentace. Trade Fair je místo, kde se setkávají mezinárodní pěstitelé, kde se sdružují, kde si mezi sebou sdílejí své poznatky a zkušenosti, kde získávají inspiraci. Výstava Trade Fair nabízí květinovým velkoskladům a floristům úplný přehled nabídky řezaných květin a hrnkových rostlin, dále produktové koncepty, novinky a trendy, a v neposlední řadě i přehled vývoje na trhu. V roce 2016 navštívilo květinovou výstavu Trade Fair rekordní počet návštěvníků z celého světa. Za tři dny si výstavu prohlédlo až 16 tisíc lidí.

Květiny velkoobchod (P. van Dam en Zn. BV) má jedinečné partnerství s Del Golfo, což je spolupráce 280 pěstitelů v jižní Itálii. Od prosince do června nabízíme úžasný výběr kvalitních květin z regionu Neapol. I tento rok tento výběr budete moci vidět na výstavě Trade Fair, kde P. van Dam en BV společně s Del Golfo vystaví karafiáty, mini karafiáty, Panicum, ranunkulus, viburnum a mnoho dalšího. Navštivte nás a nechte se inspirovat krásou květin.

Zdieľaj: