kvetiny-velkoobchod

JAK FUNGUJE VELKOOBCHOD S KVĚTINAMI?

Náš velkoobchod s květinami funguje na jednoduchých a transparentních přístupech, při kterých si zakládáme hlavně na udržování přátelských vztahů s našimi zákazníky a nabídce kvalitních produktů. Naše rodinná firma velkoobchod s květinami působí na trhu již více než 40 let a neustále přináší pestrou nabídku nejhezčích květin ze zahraničí.

Velkoobchod s květinami nebo webshop

Květiny velkoobchod zastřešují dva způsoby velkoobchodní spolupráce, která probíhá prostřednictvím internetu, čož je velmi komfortní forma prodeje. Abyste si vybrali tu správnou, přečtěte si jaký je rozdíl mezi webshopem Bloumen a webshopem Import.

  • Webshop Bloumen

Představuje celkovou nabídku čerstvých květin, které nakupujeme přímo na květinových burzách v Holandsku a následně je distribujeme ve vysoké kvalitě přímo k vám. Ceny květin jsou proto tak výhodné, nakolik je pro Vás nakupujeme ve včasných ranních hodinách a máme jako první možnost výběru těch nejkrásnějších a nejkvalitnějších kousků. Ve webshopu Bloemen máte i možnost nákupu některých květin po zvazcích. Pomůžeme vám přinést pro vaše zákazníky ty nejkrásnější květiny, které rostou na mimořádne úrodných holandských polích.

  • Webshop Import

V tom případě je sekce určena především velkým klientům, který nakupují květiny ve velkých kádích, takže se jedná velké objednávky za výhodné ceny. Prostřednictvím webshopu Import dováží naši vlastní produkci karafiátu z květinových polí v Itálii.

Jaký je postup u nákupu na velkoobchodu květin?
  • Nejprve vyplníte formulář, do kterého zadáte vaše kontaktní údaje,
  • obratem vám naše pracovnice pošle přihlašovací údaje do webshopu,
  • vy si zadáte přihlašovací jméno a heslo do webshopu,
  • a jste na naší burze – můžete nakupovat.
Komunikace je pro nás důležitá

Díky rychlé a přímé komunikaci se zákazníky a díky přehledným systému fungování se zákazník vždy cítí být na prvním míste. Dá se více mluví o “partnerství” jako o tradičním vztahu “firma – zákazník”. Toto vše představuje obrovskou devizou rodinného podniku Květiny velkoobchod ve světovém měřítku.

Zdieľaj: