nákup květin na internetu

Jak nakupovat květiny cez velkoobchod

Květiny Velkoobchod je rodinná firma, ktorá pro vás denně zajišťuje nákup a prodej čerstvých květin z Nizozemska. Květiny pro vás dovážíme přímo z burzy v Nizozemsku, což zajišťuje ty nejkrásnější a nejvoňavější květiny. Sídlo naší společnosti se nachází v centru největší holandské burzy kvetín – Flora Holland.

Jaké výhody vám poskytujeme?
• Čerstvé květiny pro vás každý den
• Nákup za výnikající ceny přímo na největší burze v Holandsku
• Dovoz květin v speciálních autech s chladíci boxy
• Zásobovaní velkoskladů po celé Evropě
• Školení pracovníci mluvíci ve vašem rodném jazyce
• Široký sortiment mnohých floristických doplňků

Jak probíhá objednávka květin?
Postup objednávky květiny je opravdu velice jednoduchý. Stačí pár nenáročných kroků a už můžete i vy nakupovat ekvádorské růže, tulipány nebo mnoho dalších květin v našem webshopu za velkoobchodní ceny.
Před objednávkou květin si můžete nezávazně vyzkoušet i náš demo účet. Nepotřebujete přihlasovací údaje, no pořád si můžete prozkoumat naše produktové portfolio. Když budete chtít uskutečnit objednávku květin, stačí jenom postupovat dle našeho návodu.

Ptáte se, co vám může nákup květin online přinést? Tak to jste na správném místě. Přinášíme vám 6 výhod, které s sebou přináší prodej květin online.

1. Webshop máte k dispozici kdykoliv. Vaši objednávku tak můžete zrealizovat cez den nebo klidně i o víkendu o půlnoci. Vaša objednávka bude zaevidována a vy tak ušetříte mnoho drahoceného času.
2. Na internetu máte obrovskú výhodu širokého sortimentu i přímo od různých pěstitelů. Jednoduše si tak můžete zvolit květiny, které se vám nejvíc líbí. Za pomoci internetu se vám stávají dostupné i květiny, které jen tak v běžném květinářství neseženete. To je jednou z největších výhod prodeje květin online.
3. Cena je na internetu mnohokrát výhodnější jako v běžné prodejně. Tak proč toho nevyužít. Za velkoobchodní ceny se předse nakupuje lépe a můžete tak nakoupit i velké množství květin v dobré ceně.
4. Vaši objednávku si můžete přizpůsobit přesne podle vašich představ. Vybíreje co se vám líbí, kombinujte, bavte se. Nakupování květin na internetu je předse zábava!
5. Obrovskou výhodou prodeje květin online je, že nemusíte opustit vaši komfortní zónu. Stačí vám jenom připojení na internet, dobrá nálada a můžete nakupovat z pohodlí vašeho domova.
6. Prodej květin online vám taky umožní nakupovat květiny, které jsou právě v sezóně.

Jestli se chcete dostat k těm nejkrásnejším, nami starostlivě vybíraným květinám přímo z holandské burzy, navštivte náš webshop. Pak už jenom stačí vyplnit jednoduchý formulář. Zadejte své kontaktní údaje, a my Vám zašleme email s potřebními přihlasovacími údejmi.
Pak už můžete jenom bezstarostně nakupovat nejrůznější květiny a kytice z našeho webshopu.

Zdieľaj: