Pole tulipánů v Holandsku

JSOU HOLANDSKÝ KVĚTINY OPRAVDU KVALITNÍ?

Holandsko je globálně známé jako země, jejíž neodmyslitelným symbolem je květ, konkrétně tulipán. Holandské květiny jsou celosvětově vyhledávané a poptávka po nich neutícha. Obyvatelé Holandska jsou na své bohatství patřičně hrdý, vždyť proč by se pravidene po celé zemi organizovali festivaly plné nejkrásnějších holandských květin?

 

Největší burza holandských květin

Pokud jste našim partnerům nebo se jím chcete stát, určitě víte jak probíhá holandská burza květin. Ale pro běžného člověka – zákazníka by ani jen nanapadlo, že při pohledu na živou kytici vytvořenou z řezaných květin se dívá na holandské květiny, které ještě před pár dny kvetly na polích v tak vzdálené krajině.

Právě v tom spočívají největší kvality nákupu na holandské burze – organizovaná distribuce a rychlý dovoz nejkvalitnějších květů. Když mluvíme o květinách, nemyslíme tím jen čistě holandské květiny. Květinová burza Flora Holland, která je největší v zemi a které je naše firma součástí, se zabývá i kompletací portfolia květin o květiny z celého světa.

Velmi oblíbené jsou například i květy z Ekvádoru, Itálie či Španělska, kde je teplé a zároveň vlhké podnebí, což vytváří ideální podmínky pro pěstování nejkrásnějších květin.

Systém burzy holandských květin

Flora Holland je vlastně největší aukce nebo trh s květinami, kde probíhá nákup a prodej květin a rostlin. Představuje ucelený systém několika samostatných květinových burz, které v rámci Flora Holland tvoří jeden celek. Květiny Velkooobchod mají sídlo přímo u této burze, takže máme každé ráno jako první možnost výběru těch nejkrásnějších kousků květin z nabídky. Holandské květiny jsou skutečně populární o čemž svědčí i jejich denní prodej – zhruba kolem 20 milionů řezaných květin či hrnkových květin.

Holandské květiny pro vás

Vy se vůbec nemusíte trápit tím jak komplikovaně burza probíhá, protože jediné co musíte udělat, je přihlásit se do našeho webshopu, vybrat ty správné květiny a my se postaráme o vše ostatní. Vydražíme a doručíme květiny přímo k vám – čerstvé, voňavé – jako právě utržené z květinové louky.

Zdieľaj: