ŘEZANÉ KVĚTINY

rezany kvetiny

Kromě holandských květin se specializujeme také na dovoz karafiátů z Itálie a také z Izraelu a Španělska. Poptávka po karafiátech stoupá každý rok v období od října do května. Italské květiny jsou  vypěstované pod sopkou Vezuv na úrodní půde smíchanej s lávovou horninou, která dodáva květinám optimálni kvalitu.

EKVADORSKÉ RŮŽE

pvandam16

Přirozené teplo a pěstovaní ve vysoké nadmořské výšce zaručuje květinám vysokou kvalitu: jsou větší, mohutnejší, silnejší a barvou mnohem intenzivnější. Dovážíme ty  nejkrásnější druhy růží ale také různe druhy exotických listových produktů ve vysoké kvalitě.

HRNKOVÉ KVĚTINY

pvandam v kochlikoch

Díky našim dodavatelům hrnkových květin máme pro Vás bohatý sortiment, například: aloe vera, orchideje, chryzantémy, dračince, gerbery. Ačkoli se nespecializujeme na nákup hrnkových květín na holandské burze, naši dodávatele nám dokážou zprostředkovat také citrusové stromky i specialitu- ananas v květináči. Naleznete u nás  také různe druhy fikusů, kaktusů či bambusov a samozřejme klasické stromky jako smrek a rododendron.

FLORISTICKÉ DOPLŇKY

floristicke doplnky

Naše portfolio je kompletní i díki široké nabídce floristických doplňků. V našem webshopu naleznete dekorační prvky různých materiálů: dřevo, plast, sklo a také kov. Nabízime vázy, svítniky, svíčky, materiály k výrobě dekorací a kytek, vánoční věnečky a ozdoby na stromek, balící papíry, dárkové pohlednice a tašky. Pro kvalitní údržbu a pěstovaní květin máme pro Vás různe hnojiva a balenou hlínu.