rezany kvetiny

VÝHODY DOVOZU ČERSTVÝCH KVĚTIN Z VELKOOBCHODU

Velkoobchodní spolupráce a nákup za velkoobchodní ceny vám přinášejí mnoha výhod, především nákup čerstvých květin, které výrazně osvěží vaše portfolio produktů. Jsme tu pro vás, abychom vám zajistili dovoz těch nejhezčích květů z různých koutů světa.

 

 

Co se skutečně vyplatí?

Jednoznačně nákup na našem květinovém webshopu, kde máte na výběr ty nejkrásnější květiny nejen z našeho skladu ale i přímo od pěstitele. Jakékoliv si vyberete, náš květinový velkoobchod vám zajistí dovoz přímo k vám díky naším přepravným partnerům.

 

Přehled výhod květin z velkoobchodu:

1) Čerstvé květiny každý den.

Nakupujeme za vás každý den přímo na největší burze květin v Holandsku, čili jako první máme možnost výběru těch nejkrásnějších a nejkvalitnějších kousků květů.

2) Dovoz v speciálních autech s chladičem boxy.

Díky speciálně upraveným autům dovážíme květiny z velkoobchodu v nejvyšší kvalitě i z velké dálky. Záleží nám na tom, aby naši zákazníci dostali jen to nejlepší zboží, proto se o květiny staráme do nejmenších detailů.

3) Zásobujeme velkosklady po celé Evropě.

Máme širokou síť našich pravidelných zákazníků, kteří jsou s námi spokojeni. Zajišťujeme pravidelný dovoz čerstvých květin do velkoskladů po celé Evropě, čili není pro nás problém dovoz květin kamkoliv budete potřebovat.

4) Školení pracovníci mluvící ve Vašem rodném jazyce.

Nemusíte se obávat komunikace s námi – přímo v Holandsku na burze jsou naši školení pracovníci, kteří mluví v našem rodném jazyce a ochotně vám pomohou s nákupem a výběrem květů.

5) Široký sortiment floristickýh doplňků.

V naší nabídce květin z velkoobchodu najdete kromě květin i širokou škálu florististických doplňků. Dekorační prvky můžete využít k oživení vaší nabídky.

                                               Jak nakupovat v našem velkoobchodě?

Vyplňte formulář – je nutné, abyste zadali své kontaktní údaje, zašleme vám email.

Najdete v něm potřebné přihlašovací údaj do našeho webshopu, kde probíhá nákup květin. Následně se přihlásíte do webshopu pomocí přihlašovacích údajů.

Pak můžete nakupovat květiny z velkoobchodu za velkoobchodní ceny.

Zdieľaj: